CDV18FF151JO3
Cornell Dubilier
Cap Mica 150pF 1000V 5% (16.3 X 16.3 X 12.7mm) Radial 8.7mm 150C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +