- CDV16FF421JO3
CDV16FF421JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Snubber & RF Applications - 420pF (+/-) 5% - 1000VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description