CDV16FF301JO3F
CDV16FF301JO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 500
Minimum Order: 50
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CDV16FF301JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Snubber & RF Applications - 300pF (+/-) 5% - 1000VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +