- CD7FA102FO3
CD7FA102FO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Miniature Dipped - 1000pF (+/-) 1% - 100VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description