CD5EC430GO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Miniature Dipped - 43pF (+/-) 2% - 300VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +