CD5EC360GO3F
CD5EC360GO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 0
Minimum Order: 5
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD5EC360GO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Miniature Dipped - 36pF (+/-) 2% - 300VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +