CD4FD131FO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - High Freq - 130pF (+/-) 1% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - 27mm Lead Spacing - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +