CD4FC821JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - High Freq - 820pF (+/-) 5% - 300VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - 27mm Lead Spacing - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +