CD4ED560JO3F
CD4ED560JO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 0
Minimum Order: 25
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD4ED560JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - High Freq - 56pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C - 27mm Lead Spacing
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +