CD4ED330JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - High Freq - 33pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C - 27mm Lead Spacing - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +