CD42FD473FO3F
CD42FD473FO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 6
Minimum Order: 3
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD42FD473FO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 47000pF (+/-) 1% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +