CD42FD363JP3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 36000pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 150°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +