CD30FD622JO3F
CD30FD622JO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 202
Minimum Order: 1
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD30FD622JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 6200pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +