CD30FD512FO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 5100pF (+/-) 1% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +