CD30FC243GO3F
CD30FC243GO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 0
Minimum Order: 13
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD30FC243GO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 24000pF (+/-) 2% - 300VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +