CD18CD180JO3
Cornell Dubilier
Cap Mica 18pF 500V 5% Radial 8.7mm 150°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +