- CD15FA911FO3F
CD15FA911FO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 910pF (+/-) 1% - 100VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description