CD15CD150DO3F
CD15CD150DO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 0
Minimum Order: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD15CD150DO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 15pF (+/-) 0.5pF - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -200 to 200ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +