CD10ED360JO3F
Cornell Dubilier
Cap Mica 36pF 500V 5% (9.4 X 4.8 X 8.6mm) Radial 3.6mm 125 C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +