AHA477M16F24B-F
Cornell Dubilier
SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - 470uF ±20% - 16V - +105°C - 10.2mm x 8mm Dia - Bulk - RoHS
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +