AEB476M2EU44B-F
Cornell Dubilier
SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - 47uF ±20% - 250V - +105°C - 21.5mm x 16mm Dia - Bulk - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +