AEB107M2DS44B-F
Cornell Dubilier
SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - 100uF ±20% - 200V - +105°C - 21.5mm x 18mm Dia - Bulk - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +