947D331K102BDMSN
Cornell Dubilier
Polypropylene DC Link Capacitor - 330uF ±10% - 1000 VDC - +85°C - 87mm x 90mm Dia - Terminals: M6 Insert (45mm) - Stud Mount
Description +