7P601V360A032
Cornell Dubilier
Electrolytic Photoflash Capacitor - 600uF -10% +20% - 360V - 55°C - 35mm x 35mm Dia - Through Hole Snap-In
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +