381LX471M400A452
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 470uF ±20% - 400V - 105°C - Through Hole Snap-In - 45mm x 35mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +