380LX331M250H042
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 330uF ±20% - 250V - 85°C - Through Hole Snap-In - 40mm x 22mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +