- 213D10-110
213D10-110
Cornell Dubilier
Electromechanical Relay 110VDC 10KOhm 40A 3PDT (38.5x35.5x56.2)mm Plug-In Power Relay
Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Discontinued
Description