3220-26-0300-00-TR
CNC Tech
IDC Box Header - 0.050" (1.27mm) - 26Pos - Low Profile - SMT - Nylon 9T - Gold Flash - Tape&Reel
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +