3210-40-003-12-00-TR
CNC Tech
IDC Header - 0.050" (1.27mm) - 40 Pos - SMT - w/Short Latches - Nylon-9T - Gold Flash - Tape&Reel
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +