3110-14-003-11-00-TR
CNC Tech
IDC Header - 0.079" (2.0mm - 14 Pos - SMT - Without Latches - Gold Flash - Tape&Reel
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +