3020-16-0300-00-TR
CNC Tech
IDC Box Header - 0.100" (2.54mm) - 16 Positions - Low Profile - SMT - Nylon 9T - Flash Gold - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +