- PDF700S560
PDF700S560
Cincon Electronics
AC-DC Power Supply - 700W - 90-264 VAC Input - 56 VDC Output - 12.5A - Full Brick - PCB Mount - 3.5mm Mounting Holes
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description