- PDF700S280
PDF700S280
Cincon Electronics
AC-DC Power Supply - 700W - 90-264 VAC Input - 28 VDC Output - 25A - Full Brick - PCB Mount - 3.5mm Mounting Holes
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description