ECLB75W-48S05
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 75W - 18-75 VDC Input - 5 VDC Output - 15A - 1.5kVDC Isolation - Through Hole - M2 Threaded Inserts ...
+ see all
Accessories Notify Me
Description +
Isolated DC/DC Converter - 75W - 18-75 VDC Input - 5 VDC Output - 15A - 1.5kVDC Isolation - Through Hole - M2 Threaded Inserts - On/Off Pos Logic