ECLB75W-24D12N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 75W - 9-36 VDC Input - ±12 VDC Output - ±3.12A - 1.5kVDC Isolation - Through Hole - M2 Threaded Ins ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC/DC Converter - 75W - 9-36 VDC Input - ±12 VDC Output - ±3.12A - 1.5kVDC Isolation - Through Hole - M2 Threaded Inserts - On/Off Neg Logic