ECLB40W-48S05
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 40W - 18-75 VDC Input - 5 VDC Output - 8A - 1.5kVDC Isolation - Through Hole - M2 Threaded Inserts
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +