- EC7BW-48S33N
EC7BW-48S33N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 18W - 18-75 VDC Input - 3.3 VDC Output - 5.5A - 1.5kVDC Isolation - Through Hole - On/Off Neg Logic
Description