- EC7BW-48S15S
EC7BW-48S15S
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 20W - 18-75 VDC Input - 15 VDC Output - 1.33A - 1.5kVDC Isolation - Through Hole - On/Off Pos Logic
Description