EC7BW18-72S15N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 20W - 8.5-160 VDC Input - 15 VDC Output - 1330mA - 4.2kVDC/3kVAC Isolation - Through Hole - On/Off ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC/DC Converter - 20W - 8.5-160 VDC Input - 15 VDC Output - 1330mA - 4.2kVDC/3kVAC Isolation - Through Hole - On/Off Neg Logic