EC7BW18-72S12
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 20W - 8.5-160 VDC Input - 12 VDC Output - 1670mA - 4.2kVDC/3kVAC Isolation - Through Hole - On/Off ...
Description +
Isolated DC/DC Converter - 20W - 8.5-160 VDC Input - 12 VDC Output - 1670mA - 4.2kVDC/3kVAC Isolation - Through Hole - On/Off Pos Logic