EC7BW18-72D15-EDRT
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 20W - Dual Output - 8.5-160 VDC Input - ±15 VDC Output - ±667mA - Enclosed - DIN Rail - On/Off Neg ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC/DC Converter - 20W - Dual Output - 8.5-160 VDC Input - ±15 VDC Output - ±667mA - Enclosed - DIN Rail - On/Off Neg Logic