EC7BW18-72D15
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 20W - Dual Output - 8.5-160 VDC Input - ±15 VDC Output - ±667mA - 4.2kVDC/3kVAC Isolation - Through ...
Description +
Isolated DC/DC Converter - 20W - Dual Output - 8.5-160 VDC Input - ±15 VDC Output - ±667mA - 4.2kVDC/3kVAC Isolation - Through Hole - On/Off Pos Logic