- EC7B-12D15
EC7B-12D15
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 20W - Dual Output - 9-18 VDC Input - ±15 VDC Output - ±0.67A - 1.5kVDC Isolation - 24-Pin DIP - On/ ...
Description
Isolated DC/DC Converter - 20W - Dual Output - 9-18 VDC Input - ±15 VDC Output - ±0.67A - 1.5kVDC Isolation - 24-Pin DIP - On/Off Pos Logic