- EC7AW-48S33N
EC7AW-48S33N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 6.6W - 18-74 VDC Input - 3.3 VDC Output - 2A - 3kVDC Isolation - Through Hole - On/Off Neg Logic
Description