- EC5SBW-48S12
EC5SBW-48S12
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 30W - 18-75 VDC Input - 12 VDC Output - 2.5A - 1.5KVdc Isolation - Through Hole - On/Off Pos Logic
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description