- EC5SBW-48D15N
EC5SBW-48D15N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 30W - 18-75 VDC Input - ±15 VDC Output - ±1A - 1.5KVdc Isolation - Through Hole - On/Off Neg Logic
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description