EC5SAW-24S12N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 10W - 9-36 VDC Input - 12 VDC Output - 833mA - 3kVDC Isolation - 8-Pin SIP - Remote On/Off
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +