EC5BU-12S33AT
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 13.2W - 9-18 VDC Input - 3.3 VDC Output - 4A - Through Hole - Output Adj ±10% - Remote On/Off
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +