EC5BU-12S15AT
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 15W - 9-18 VDC Input - 15 VDC Output - 1A - Through Hole - Output Adj ±10% - Remote On/Off
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +