EC4SBW-24S12N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 20W - 9-36 VDC Input - 12 VDC Output - 1.67A - Through Hole - On/Off Neg Logic
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +